Dzisiaj: , g. Imieniny:

Ogłoszenia drobne » dodaj ogłoszenie

Pracownicy Produkcyjni - Kobiety i Mężczyźni

Zakład drzewny z okolic Janikowa, Mogilna zatrudni kobiety oraz mężczyzn w charakterze pracowników produkcyjnych. Praca jednozmianowa. Warunki zatrudnienia do ustalenia. Proszę o kontakt telefoniczny 515-12-77-44 bądź mailowy sekretariat@agrawood.pl, w temacie wiadomości proszę podać stanowisko.

Kontakt:
Beata
Tel. 515 12 77 44

Oferta nr 92819/2018, ważna od 2018-11-20 do 2018-12-14

Suwnicowy

Fabryka NOTEĆ w Pakości zatrudni osobę na stanowisko: SUWNICOWY Od kandydata oczekujemy: - wykształcenia minimum zawodowego, - posiadania zdolności manualnych, - samodzielności i dokładności, - chęci do podjęcia pracy, - uprawnienia do obsługi suwnic – możliwość przyuczenia oraz pokrycie kosztów kursu obsługi suwnic Obowiązki osoby zatrudnionej: - obsługa sterowania suwnicy z poziomu roboczego , Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - umowę o pracę - wynagrodzenie od 2300,00 do 3000,00 zł brutto + premia do 10% Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub składanie CV osobiście w sekretariacie firmy: Fabryka Noteć Odlewnia Żeliwa ul. Fabryczna 4 88-170 Pakość tel.: 52 / 351-80-18 e-mail: sekretariat@notec.com.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)\"

Kontakt:
Fabryka NOTEĆ Odlewnia Żeliwa ul. Fabryczna 4, 88-170 Pakość
Tel. 52 35 18 018 e-mail: sekretariat@notec.com.pl

Oferta nr 92818/2018, ważna od 2018-11-20 do 2018-12-10

Opel Zafira B

Sprzedam Zfire B benzyna 2006R. poj.1800 COSMO gaz

Kontakt:
Piotr Mogilno
Tel. 888 928 330

Oferta nr 92817/2018, ważna od 2018-11-20 do 2018-12-08

sprzedam

sprzedam wózek do rozjeżdżania ciągnika z lewarkiem cena 450 zł

Kontakt:
os prywatna okol strzelna
Tel. 605 856 017

Oferta nr 92816/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-02

Samsung Galaxy s7 stan idealny

Sprzedam Samsunga Galaxy s7. Stan wizualny: bardzo dobry W zestawie: ładowarka, słuchawki, pudełko, instrukcja. Dodatkowo dorzucam szkło oraz 6x etui. Cena: 730 zl (do negocjacji)

Kontakt:
Sebastian Mogilno
Tel. 889 899 111

Oferta nr 92813/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-30

sprzedam przyczepke

Sprzedam przyczepkę samochodową rejestrowaną nośność 300 kg. sprawną nie wymaga remontu. cena 1200 zł. Sucharzewo k.Mogilna. Reszte informacji udziele telefonicznie. Cena do małej negocjacji.

Kontakt:
PRYWATNIE SUCHARZEWO
Tel. 721 543 239

Oferta nr 92811/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-30

sprzedam rowerek

sprzedam rowerek, stan bardzo dobry, odbiór osobisty w Mogilnie ulica Hallera

Kontakt:
mogilno
Tel. 887 027 450

Oferta nr 92809/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-19

Lampa wisząca duża

Sprzedam lampę wiszącą dużą.Stan bardzo dobry.Średnica 65cm, wysokość 29cm. Cena 50zł.

Kontakt:
Aga Mogilno
Tel. 665 914 063

Oferta nr 92807/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-28

Telefon Dla Seniora Emporia

Sprzedam Telefon marki Emporia, jest to prosty telefon z dużymi przyciskami, idealny dla starszej osoby. .Cena 70zł.

Kontakt:
Szofer Mogilno
Tel. 781 369 348

Oferta nr 92806/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-31

Sofa z funkcją spania.

Oferuję solidną sofę dwu osobową z funkcją spania, solidna konstrukcja, odświeżona, wyprana, kilka lekkich przytarć ale bez dziur. Możliwy transport po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kontakt:
Sofa
Tel. 724 348 192

Oferta nr 92803/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-15

holenderski stół dębowy i krzesła

sprzedam masywny holenderski stół rozciągany plus krzesła fotelowe na sprężynach. wiecej info pod nr tel

Kontakt:
stół i krzesła szczepanowo
Tel. 609 622 464

Oferta nr 92802/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-30

Pracownik/ pracownica magazynu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontrola odzieży ze zwrotów składanie i przepakowywanie odzieży metkowanie i skanowanie utrzymanie porządku na miejscu pracy CZEGO OCZEKUJEMY? dobra kondycja fizyczna gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6) motywacji do pracy NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA (wszystkiego uczymy na miejscu) CO OFERUJEMY? atrakcyjną stawkę godzinową stabilne zatrudnienie darmowy transport do miejsca pracy pracę na pełen etat pakiet socjalny Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w \"Aplikuj\" lub kontakt pod numerem 508 024 600

Kontakt:
Work Service
e-mail: katarzyna.piasecka@workservice.pl

Oferta nr 92798/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-31

Audi A4 1.8 125km

sprzedam lub zamienię Audi A4 stan oceniam Zawieszenie od jeden do pięciu na 4 Blacharskie tez na 4 Autko ma pod grzewcze siedzenia klima tronik chak Środek czysty zadbany

Kontakt:
Patryk
Tel. 507 683 580

Oferta nr 92797/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-20

Ubranka +ubranko do chrztu

Sprzedam dwa kartony ubranek dla chłopca od 0 tak do 5 mies + komplet do chrztu cena za całość 100 zl

Kontakt:
Mama Okolice mogilna
Tel. 880 595 307

Oferta nr 92793/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-30

Wynajmę mieszkanie

Wynajmę mieszkanie pokój, kuchnia i łazienka na parterze. Ogrzewanie piec kaflowy.

Kontakt:
anitam5
Tel. 665 954 510

Oferta nr 92792/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-31

Sprzedam

Sprzedam ręcznie wykonane choinki z orzechów wys.30 cm cena 15 zł.

Kontakt:
Prywatne Strzelno
Tel. 605 848 887

Oferta nr 92791/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-10

Zatrudnię sprzedawcę

Dam pracę jako sprzedawca w Pasażu Handlowym przy ulicy Ogrodowej .CV proszę składać na stoisku warzywnym.

Kontakt:
Rafał Mogilno
Tel. 697 989 464 e-mail: danksal2209@wp.pl

Oferta nr 92790/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-31

KIEROWCA CE

Przyjmę do pracy kierowcę kat CE na wywrotkę z doświadczeniem. Praca na kampanii do końca roku. Stałe wynagrodzenie. Praca od zaraz.

Kontakt:
PTUH GŁOWACKI Dąbrowa
Tel. 605 640 855 e-mail: ptuh@ptuh.pl

Oferta nr 92788/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-12-16

Sprzedam

Sprzedam tapczan stan idealny. Cena 150zl

Kontakt:
Ja Mogilno
Tel. 570 536 555

Oferta nr 92787/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-30

Smart 0,6

Sprzedam smarta 0,6,turbo.4 nowe opony ,nowe tarcze hamulcowe i klocki. Auto idealne do jazdy po miescie. Male spalanie. OC-maj 2019, Przeglad techniczny-czerwiec 2019.

Kontakt:
Xxx Mogilno
Tel. 538 801 408

Oferta nr 92786/2018, ważna od 2018-11-19 do 2018-11-30

 « poprzednienastępne »

Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń drobnych. Ogłoszenia nie są weryfikowane.
Wszelkie sprawy dotyczące działu "ogłoszenia drobne" prosimy kierować wyłącznie pod adres redakcja@cmg24.pl.
   O portalu  |  Polityka prywatności  |  Regulamin  |  Współpraca  |  Reklama